Zvětšení prsou - cena zákroku v Praze

Zvětšení prsou je oblíbený chirurgický zákrok, který se provádí s cílem zlepšit velikost a tvar prsou u žen. Tato procedura je často vyhledávána ženami, které mají přirozeně menší nebo nedostatečně vyvinutá prsa, a rády by dosáhly ženštějšího vzhledu. Existují také ženy, které si přejí obnovit objem prsou po těhotenství, kojení, ztrátě hmotnosti nebo stárnutí. Všechny informace o zvětšení prsou a ceně za tento zákrok jsme pro vás připravili níže.

umístění implantátů, augmentace prsou, zvětšení prsou, plastika prsou

Jaká je za zvětšení prsou cena

Cena zvětšení prsou na naší klinice začíná na 63.800 Kč, a liší se v závislosti na konkrétních požadavcích a individuálních potřebách klientky. Tato cena zahrnuje samotný zákrok, předoperační konzultace, anestezii, použité implantáty, hospitalizaci a následnou péči. Přesnou cenu vám rádi sdělíme při osobní konzultaci, kde budeme mít možnost podrobněji zhodnotit váš případ a přizpůsobit plán zvětšení prsou vašim individuálním představám a potřebám.

PODROBNÝ CENÍK

Vyzkoušejte zvětšení prsou a získejte sebevědomí, o kterém sníte!

 Proč si zvolit pro zvětšení prsou právě naši kliniku

Více než 13.000 provedených chirurgických zákroků

Naše klinika se pyšní více než 13.000 úspěšně provedenými chirurgickými zákroky. Díky našim rozsáhlým zkušenostem jsme získali důvěru mnoha klientek, které nám svěřily svou estetickou proměnu. Naše odborné znalosti a dovednosti nám umožňují poskytovat vynikající výsledky s minimálním rizikem a maximální spokojeností našich klientek. Vedle augmentace nabízíme i modelaci, redukci, lifting prsou a mnoho dalších.

Vzdělání získané v těch nejlepších českých a zahraničních pracovištích

Náš tým plastických chirurgů disponuje vzděláním získaným na renomovaných českých a zahraničních pracovištích. Naše vysoká odbornost je založena na neustálém vzdělávání, sledování nejnovějších technik a postupů v oblasti plastické chirurgie. Můžete mít jistotu, že naše znalosti a dovednosti jsou na té nejvyšší úrovni, a přináší bezpečnost, kvalitu a vynikající výsledky.

Zázemí moderní a technicky skvěle vybavené kliniky v centru Prahy

Naše klinika je vybavena moderním a nejnovějším lékařským vybavením, které nám umožňuje poskytovat vysokou úroveň péče a zaručuje bezpečnost a komfort pro naše klientky. Věříme, že prostředí hraje důležitou roli při poskytování péče, proto jsme se zaměřili na vytvoření pohodlného a příjemného prostředí, které přispívá k pocitu uvolnění a důvěry.

Moderní a bezpečné techniky operace

Naše klinika se řídí nejmodernějšími a bezpečnými technikami operace. Chirurgové využívají pokročilé postupy a inovativní technologie, které minimalizují riziko komplikací a maximalizují přesnost a přirozený vzhled výsledků. Bezpečnost a spokojenost našich klientek jsou pro nás prioritou.

Individuální přístup ke každé klientce

Plastický chirurg bude věnovat čas a pozornost detailní konzultaci s každou klientkou, aby porozuměl jejím přáním a očekáváním. Na základě této analýzy navrhne optimální plán zákroku, který bude přesně odpovídat jedinečným potřebám a představám. 

Přátelské a pohodové prostředí

Vytváření příjemného a přátelského prostředí je pro nás klíčové. Chceme, aby se naše klientky cítily uvolněně a komfortně od prvního okamžiku, kdy vstoupí do naší kliniky. Náš tým je vstřícný, profesionální a vždy ochotný poskytnout pomoc a podporu. Snažíme se vytvořit prostředí, které podporuje vaše pohodlí, důvěru a dobrou náladu.

Dlouhodobá péče o klientky i po operaci

Naše péče nekončí po provedení zákroku. Jsme tu pro vás i v období rekonvalescence a následné péče. Vaše spokojenost a pohodlí jsou naším hlavním cílem, a proto se věnujeme dlouhodobé péči a podpoře, abychom vám zajistili co nejlepší výsledky a maximální spokojenost.

Od čeho se u zvětšení prsou celková cena odvíjí 

Typ procedury

Existuje několik možností, včetně augmentace prsou pomocí silikonových implantátů nebo využití vlastního tělesného tuku (lipofilling). Každá procedura vyžaduje specifický přístup a techniky, což může ovlivnit celkovou cenu zákroku.

Zkušenosti a kvalifikace chirurga

Chirurg s rozsáhlými zkušenostmi a vysokou odborností může poskytnout vyšší úroveň péče a dosáhnout vynikajících výsledků. Tyto dovednosti a renomé chirurga mohou ovlivnit celkovou cenu zákroku.

Použité implantáty a jejich velikost

Existuje široká škála dostupných implantátů s různými vlastnostmi a materiály. Vybraný typ a velikost implantátu budou mít vliv na celkovou cenu procedury. Kvalitní implantáty vyrobené renomovanými výrobci mohou být finančně náročnější, ale také poskytují vyšší standard a dlouhodobou spolehlivost.

Časový rozsah zákroku

Doba, kterou vyžaduje zvětšení prsou, může ovlivnit celkovou cenu. Rozsáhlejší zákroky, které vyžadují delší časovou investici ze strany chirurga a zdravotního personálu, mohou mít vyšší cenu. Například kombinace zvětšení prsou s dalšími chirurgickými úkony může zvýšit náklady na zákrok.

FAQ – zvětšení prsou cena Praha

  • Zahrnuje cena zákroku konzultaci s chirurgem?

Konzultaci s chirurgem je potřeba nejprve uhradit, ale jakmile podstoupíte zákrok, tato částka se vám odečte od celkové ceny zvětšení prsou. Konzultace je důležitou součástí procesu, kde se klientka setká s plastickým chirurgem, diskutuje přání a očekávání, a získá důležité informace o možnostech a plánu zákroku. 

  • Jaké jsou další náklady spojené se zvětšením prsou?

Kromě samotné ceny zvětšení prsou je třeba zvážit i další náklady spojené s tímto zákrokem. Mezi tyto náklady mohou patřit:

  1. Speciální podprsenky: Po zvětšení prsou je často doporučováno nosit speciální podprsenky, které poskytují podporu, kompresi a správnou fixaci prsou během rekonvalescence. Tyto podprsenky jsou navrženy tak, aby maximalizovaly výsledky operace a zajišťovaly pohodlí a bezpečnost. Jednu takovou podprsenku obdržíte od nás v ceně zákroku. Ale je důležité zahrnout náklady alespoň na jednu další podprsenku do celkového rozpočtu zvětšení prsou.
  2. Vyšetření: Před zvětšením prsou může být vyžadováno provedení různých vyšetření a testů. Tyto testy mají za cíl posoudit zdravotní stav klientky a zabezpečit bezpečnost a úspěch operace. Náklady spojené s těmito vyšetřeními by měly být také zahrnuty ve finančním plánu.
  3. Léky: Po operaci mohou být předepsány léky, které pomáhají minimalizovat riziko infekce, snižují bolest a podporují hojení. Tyto léky jsou často předepsány na individuální bázi a mohou představovat další náklady.
  • Jak se zvětšení prsou na vaší klinice provádí?

Zvětšení prsou se provádí pomocí umístění silikonových implantátů do prsní tkáně nebo pod svalovou vrstvu prsu. Tyto implantáty přidávají objem a plnost, čímž dosáhnou požadovaného estetického vylepšení. Jde o opak zákroku redukční mammaplastiky neboli zmenšení prsou. Cena se i u tohoto zákroku odvíjí od různých faktorů.

 

Kontaktujte nás a zjistěte, jak může zvětšení prsou změnit váš život!

Chtěli byste dostávat novinky ze světa plastické chirurgie a estetické medicíny?
Přihlašte se k Newsletteru

Máte zájem o konzultaci nebo se chcete na něco zeptat?